top of page

ONLINE LEKCE
PODZIM 2022

Záznamy online lekcí budete mít k dispozci a přístup k lekcím budete mít ještě 6 měsíců po skončení kurzu.

PÁTEŘ A DECH I.  online

6.9.-25.10. 2022

​online: úterý 18:00-19.15, ZOOM

Tato série lekcí je zaměřená na páteř v pohybu i v setrvání, zajímat nás bude, jakým způsobem můžeme podpořit pohyblivost a pružnost páteře pohybem, dechem a pozorností.

Kurz je postavený tak, aby se mohli připojit všichni, od těch, co mají nulovou zkušenost s jógou po zkušené praktikující. Kdo by chtěl nahlídnout víc do kuchyně kurzu, tak můžu prozradit, že nás bude zajímat předším oblast kříže a beder a jejich vztah k pánvi a dolním končetinám.  

pro všechny stupně pokročilosti

8 lekcí - cena kurzu 1760 Kč.

REGISTRACE: info@pohybadech.cz

Uskutečněné online kurzy
- lze zakoupit vcelku - přístup na 6 měsíců 

PÁTEŘ: VITÁLNÍ BEDRA A KŘÍŽ

V DYNAMICKÉ JÓZE online

ČTVRTEK 18:15 - 19:30, 4.2.- 18.3.

Tato série lekcí je zaměřená na probuzení, uvolnění a posílení spodní část zad. Budeme využívat prvky jógové terapie, nejedná se ale o lekci k řešení akutních obtíží. Lekce jsou určeny pro ty, kdo hledají pohyb k vyrovnání jednostranné zátěže, těm, kdo v této oblasti pociťují příležitostné nepohodlí a nebo při pohybu tuto oblast snadno přetíží.. Více

REGISTRACE: info@pohybadech.cz

JÓGA, SOMATIKA A PŘIROZENÝ POHYB:

PÁNEV A CHODIDLA online

PONDĚLÍ  18:30-19:45, 8.únor - 15. březen

Lekce jsou určené všem, které zajímá vědomě vedený pohyb spojený s dechem. Pohybové sekvence se zaměří na souvislosti mezi pánví, kyčlemi a chodidly. Lekce jsou určené pro všechny stupně pokročilosti. Více.

REGISTRACE: info@pohybadech.cz

NA VLNĚ DECHU

minikurz

připravuje se ve spolupráci se studiem Aloha, zřejmě jaro 2021. Pokud máte zájem o informaci, že je kurz vypsaný, napište prosím na info@pohybadech.cz

Minikurz vás hravou formou provede základními anatomickými a biomechanickými principy pohybu a dechu. Zaměříme se na vzájemnou podporu pohybu, jógových pozic a volného plynutí dechu. Minikurz je vhodný pro všechny stupně pokročilosti, včetně začínajících studentů.

DECH A STŘED TĚLA oline

27.1.-31.3. 2022

​online: čtvrtek 18:00-19.15, ZOOM

Tato série lekcí je zaměřená na střed těla. Bude nás zajímat, jak skrze dech, pohyb a jógové pozice můžeme probudit střed těla tak, aby byl živý a zapojený. Kurz je postavený tak, aby se mohli připojit všichni, od těch, co mají nulovou zkušenost s jógou po zkušené praktikující. Kdo by chtěl nahlídnout víc do kuchyně kurzu, tak můžu prozradit, že nás bude zajímat vztah mezi bránicí a bedrokyčelními svaly (psoas), průchodnost pohybu středem těle a budeme hledat v břiše sílu, která probudí vitalitu a pocit zakotvení.

pro všechny stupně pokročilosti

10 lekcí - cena kurzu 2200 Kč.

REGISTRACE: info@pohybadech.cz

bottom of page