top of page

ŽIVÁ A SPOKOJENÁ CHODIDLA

SEMINÁŘ ZAMĚŘENÝ NA PROBUZENÍ NOŽNÍCH KLENEB

ONLINE I NAŽIVO

neděle 13.6. 10.30 - 12.30 ONLINE

neděle 27.6. 18.00 - 20.00 NAŽIVO

 

 

 

 

Na semináři se budeme  věnovat práci s tělem i nervovou soustavou skrz pozornost, dech, hlas a jemný, pomalý pohyb či setrvání v restorativní pozici.

Záměrem semináře je probudit a uvolnit krk, šíji a horní ramena, tak aby se hlava stala volnou a lehkou. Skrze jednoduchá cvičení se zaměříme na rozhýbání oblasti nad klíčními kostmi, prozkoumáme také vztah mezi hlavou a pánví a zaměříme se speciálně na krční páteř.

 

Kromě pozornosti nás bude navádět dech, hlas, pohyb a zapojíme také ideokinesii, tedy přístup, který pracuje s představami a obrazy, které podporují procítění určité části těla. Spojení práce s pozorností, pohybem, dechem a hlasem působí blahodárně na nervový systém a vede k hlubším formám uvolnění, které občerství celý organismus.

cena za online seminář 390 Kč
cena za setkání naživo 450 Kč
k semináři obdržíte několik pracovních listů, ve kterých budou uvedené základní explorace a cviky, které si představíme na semináři.

 

semináře budou probíhat v komorní skupině, online seminář na platformě ZOOM, seminář naživo se uskuteční v Praze na Smíchově.

registrace: info@pohybadech.cz
meduza jako drak.jpg
bottom of page