VEŘEJNÉ LEKCE ONLINE

JÓGA PRO VŠECHNY  online

NEDĚLE 9.30-10.30 LISTOPAD 2020

(15.11., 22.11., 29.11.)

 

Ranní lekce na probuzení a rozproudění organismu. Lekce určená pro všechny, nebudeme si dávat nohy za hlavu, ani stát na rukou, spíš se  labužnicky rozhýbeme a vyživíme tělo pohybem a dechem.

REGISTRACE - buď přes fb událost nebo na info@pohybadech.cz

po registraci dostanete link na lekci, která poběží na ZOOMu. Pokud ZOOM nepoužíváte, tak si ho prosím nainstalujte: https://zoom.us/ Lekce je za dobrovolný příspěvek.

Jóga, somatika a přirozený pohyb (pánev a kyčle)  online

PONDĚLÍ  18:00-19:15, 2. listopad - 7. prosinec

 

Lekce jsou určené všem, které zajímá vědomě vedený pohyb spojený s dechem.Pohybové sekvence se zaměří na stabilitu i pohyblivost pánve a kyčlí. Lekce jsou určené pro všechny stupně pokročilosti. Více.

REGISTRACE na info@pohybadech.cz

ZÁKLADY AŠTANGA JÓGY online

STŘEDA 7:15-8:15, 16. září -  16. prosinec

 ​

Kurz Základy aštanga jógy je určený začátečníkům, ale i těm, kteří si chtějí osvěžit základy jógy a získat systematičtější vhled do principů pohybu a dechu. Více

REGISTRACE

STŘED TĚLA V AŠTANGA JÓZE  online

ČTVRTEK  17:45-19:15, 10. září - 17. prosinec

 

 Lekce jsou určené všem, které zajímá rozhýbaná a silověji zaměřená jóga, ale zároveň chtějí od pohybu víc, než si „dát do těla“. Osu kurzu budou tvořit aštangové série (sekvence pozic, mezi kterými se přechází v rytmu dechu) a zaměříme se na střed těla. Více

REGISTRACE

NA VLNĚ DECHU

minikurz

leden 2021 připravuje se ve spolupráci se studiem Aloha

 

Minikurz vás hravou formou provede základními anatomickými a biomechanickými principy pohybu a dechu. Zaměříme se na vzájemnou podporu pohybu, jógových pozic a volného plynutí dechu. Minikurz je vhodný pro všechny stupně pokročilosti, včetně začínajících studentů.

Online lekce probíhají na platformě ZOOM. Pro středeční a čtvrteční lekce je třeba se registrovat přes rezervační systém studia Akasha, na pondělní lekce se registrujte emailem: info@pohybadech.cz. Pokud se nebudete moct lekce zúčastnit online, nic se neděje, vždy po lekci dostanete online záznam lekce a lekci si můžete zacvičit v čase, který vám bude vyhovovat, nebo se k ní opakovaně vracet.

Lekce ve studiu můžete považovat za otevřené. Můžete tedy přijít bez ohlášení a zacvičit si. Některé lekce jsou zřetězené a mají zároveň formu kurzu. Pokud máte chuť a čas na pravidelné cvičení, doporučuji si zvolit kurz a budovat jógovou praxi postupně a systematicky.

Pro bližší informace klikněte na jednotlivé lekce.

Kromě veřejných lekcí nabízím lekce individuální a cvičení v malých skupinách s individuálním přístupem. Tyto lekce jsou určené zájemcům a zájemkyním o systematický přístup a o hlubší prozkoumání možností a dysbalancí vlastního těla i mysli. Pro více informací mě kontaktujte na info@pohybadech.cz

© 2019 www.pohybadech.cz | info@pohybadech.cz | Alice Červinková | +420 603897646