top of page

DECH A STŘED TĚLA  online
SÉRIE LEKCÍ PRO VITÁLNÍ STŘED, VOLNÝ DECH A ZOTAVENÍ

čtvrtek 18.00 - 19.15;  3
.3.- 31.3. 2022
5 LEKCÍ/1100 KČ
Lekce budou k dispozici také ze záznamu (ještě tři měsíce po skončení kurzu).
jednotlivá lekce 250 Kč
registrace: info@pohybadech.cz

 

20210927_083249.jpg

Tato série lekcí je zaměřená na střed těla. Bude nás zajímat, jak skrze dech, pohyb a jógové pozice můžeme probudit střed těla tak, aby byl živý a zapojený v pohybu i v setrvání.

Pozornost zaměřená na střed těla neznamená nutně jen pozornost do jednoho místa v těle, i když do hlubin břicha nahlídneme. Bude nás také zajímat středová linie těla - páteř. A půjde také o hledání souvislostí a propojení různých částí těla, o propojení pohybu, dechu a pozornosti. 

Záměrem lekcí je dopřát tělu a mysli oživení i zotavení skrze pestrost a postupné rozvíjení pohybu. Lekce jsou spíše dynamické, to znamená, že čekejte spíš rozhýbané sekvence, než zaujetí několika pozic.

 

Kurz je postavený tak, aby se mohli připojit všichni, od těch, co mají nulovou zkušenost s jógou po zkušené praktikující. Kdo by chtěl nahlídnout víc do kuchyně kurzu, tak můžu prozradit, že nás bude zajímat vztah mezi bránicí a bedrokyčelními svaly (psoas), průchodnost pohybu středem těle a budeme hledat v břiše sílu, která probudí vitalitu a pocit zakotvení.

pro všechny stupně pokročilosti

REGISTRACE: info@pohybadech.cz

bottom of page