top of page

ONLINE LEKCE
PODZIM 2022

Záznamy online lekcí budete mít k dispozci a přístup k lekcím budete mít ještě 6 měsíců po skončení kurzu.

PÁTEŘ A DECH I.  online

6.9.-25.10. 2022

​online: úterý 18:00-19.15, ZOOM

Tato série lekcí je zaměřená na páteř v pohybu i v setrvání, zajímat nás bude, jakým způsobem můžeme podpořit pohyblivost a pružnost páteře a vyživit jí pohybem, dechem a pozorností.

Čím je páteř pružnější a živější, tím více máme prostoru a možností, jak se pohybovat a tím i vztahovat ke světu. Pokud se posturálně zhroutíme dovnitř a žijeme s kulatými zády, svěšenou hlavou a rameny, pravděpodobně nezvládneme zachytit a obsáhnout řadu věcí, které se dějí okolo nás. Pokud nás přehnaná aktivita zase dovede k toporně vzpřímené, zbytnělé a strnulé postuře, můžeme mít sice rozhled, ale ne pružnost na to, abychom do kontaktu s okolím vstupovali jinak než omezeně, resp. v zaběhnutých vzorcích.

Co bych vám tedy chtěla nabídnout a co mě zajímá: zkusit se dostat k sobě, oprostit se od představ o tom, co mi jde a nejde, co bych měl/a nebo neměl/a zvládnout a zkusit se ponořit do hry, objevování a experimentování, ze kterého bude mít užitek a radost moje páteř.

Kurz je postavený tak, aby se mohli připojit všichni, od těch, co mají nulovou zkušenost s jógou po zkušené praktikující.

​​

pro všechny stupně pokročilosti

8 lekcí - cena kurzu 1760 Kč.

REGISTRACE: info@pohybadech.cz

bottom of page